24 Şubat 2011 Perşembe

FORUM’A DA GİTTİK BERABER ;)

Dün akşam itibariyle Forum Outlet’e de gitmiş bulunmaktayım. Güzeldi ama tahmin ettiğimden küçüktü sanki. En çok beğendiğim Mango’nun outlet'i oldu. Bedenini bulduktan sonra çok uygun fiyattaydı çoğu şey. Modeli çok güzel olan pantolonlar 2.90’dı şaka gibi. Ben bir tane kırmızı bulabildim 36 bedende. Beyaz ve pembe renkleri de çok tatlıydı maalesef 38 ve 40 bedenleri kalmış, bedeni 38 ve 40 olanlara duyurulur. Onun haricinde kemer, fular tarzında bir şeyler buldum o kadar. Bir de Via fashion outlet diye bir yer gördüm Armada’nın arkasında oraya da uğradık ama çok saçma olmuş doğru dürüst bir şey yoktu içinde :) 
Onun haricinde Ankara’ ya her geldiğimde mutlaka saçlarımı hafif bir bakımdan geçiriyorum. Dün de bu işi hallettim ve işte kırıklarından arınmış biraz da kısalmış haliyle yeni saç modelim. Ve Ankara'nın soğuğunda beyaz kazağım, kahverengi şortumla ben :)


Bir de size sevgilerimle...

5 yorum:

 1. Mangoya akıl sır erdiremiyorum zaten :) ama çok iyi fiyatlar gerçekten..Çok şık olmuşsun yine :) sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. takılarına bayıldım canım çok hoş hepsi

  YanıtlaSil
 3. nehircce: Çok teşekkür ederim canımm, sevgiler benden de..

  rebeltakipte: Teşekkür ederim şekerciim ;) sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. Cidden Mango'nun indirimi tama indirim oluyor.Komik fiyatlara çok güzel şeyler bulunabiliyor,bu arada pek bir cici olmuşsun canım,ben de de sevgiler :)

  YanıtlaSil
 5. Teşekkür ederim canımm, öptüm, sarıldım kocaman ;)

  YanıtlaSil