19 Ocak 2012 Perşembe

YENİ EV BOTLARIM

Uzun zamandır severek giydiğim ev botlarım artık yıpranmaya başlamıştı, ben de bir süredir araştırmadaydım. Geçen akşam gezerken Twigy’nin tüylü ev botlarını gördüm, çok da hoşuma gitti, aldım, çok da memnun kaldım. Sizin de böyle bir fikriniz varsa aklınızda olsun ;)


Bebeğimizin gelmesine son 8 gün kala halimiz de budur :)))

8 yorum:

 1. fundacım ne güzel çok az kaldı :)maşallah sana.ev botların da çok güzel güle güle kullan sevgiler

  YanıtlaSil
 2. twigy ev botlarımı bende çok severek kullanıyorum.Ayaklarım üşümesin diye tüm gün ayağıma yapışık gibi oldukları için çabuk yıprandılar.yenisini alacağım çok rahat ve sıcacıklar :) bu arada bizim de 11 günümüz kaldı,çok bekletir mi acaba bizi bu minik beyler :) sevgilerle...

  YanıtlaSil
 3. ikinizde çok tatlısınınız botlar yanınzda sönük kalmış:p çok merak ediyorum oğluşunu :)

  YanıtlaSil
 4. evde de şık olmak ayrı güzel :) güle güle kullan Funda abla :)

  YanıtlaSil
 5. Cannımmm... Allah bir an önce bebeğine kavuştursun seni. Güzel haberlerini sabırsızlıkla bekleyeceğim. Ev botları özellikle benim gibi sobalı evlerde nasıl da işe yarıyor. Acaba kendimiz yapamaz mıyız.. Bak sayende yeni fikirler geliyor aklıma.

  YanıtlaSil
 6. bu botları ben de merak eder oldum, pek rahat görünüyorlar...

  YanıtlaSil
 7. canım Allah sağ salim kavuştursun bebişine uzun zamandır seni takip ediyorum hergün uğruyorum hatta hafta sonu iki gün yazmayınca heralde bebiş geldi dedim:) bende yeni bi blog açtım sende uğrar ve arkadaşlığını esirgemezsen ok mutlu olurum.

  YanıtlaSil
 8. Botlar umrumda bile değil sizin pozunuz harika=)))Rabbim bir nefeste kavuştursun sizi birbirinize..=)

  YanıtlaSil